ניקוי שטיחים

אנו נעניק לכם ניקוי שטיחים מקצועי, אנו משתמשים במגוון שיטות של ניקוי שטיחים בהתאם לסוג השטיחים, במיטב חומרי הניקוי ובמכונות החדישות ביותר.

 

אנו חברת ניקיון  מקצועית וותיקה, בעלת ניסיון רב בתחום ניקוי שטיחים. אנו נבצע עבורכם את העבודה בצורה האיכותית והמקצועית ביותר.

 

השטיחים בבית או במשרד מעניקים תחושה של ביתיות, במהלך הזמן השטיחים צוברים אבק ולכלוך, דבר הפוגם במראה השטיחים. ניקוי שטיחים יבטיח כי השטיח יהיה נקי מאבק ולכלוך. ניקוי שטיחים יוציא ריחות לא נעימים מהשטיחים ויחזיר לשטיחים את הרעננות והברק של השטיחים.

 

ניקוי שטיחים – מקצוענות

ניקוי שטיחים מחייב התאמה של סוג הניקוי בהתאם לסוג השטיח. בעת ניקוי שטיחים אנו מתייחסים לפרמטרים השונים:

 

סוג סיב השטיחים – סיב השטיח משפיע על סוג ניקוי שטיחים. ניתן למצוא מספר סוגי סיבים כגון שטיחי צמר, שטיחים סינטטיים או שטיחים מעורבים. חשוב לבדוק מהו עובי הסיב, מהו צפיפותו ומה אחוז הניילון השזור בשטיחים – ניקוי שטיחים נקבע לפי פרמטרים אלו.

 

איכות השטיח ואופן האריגה – ניקוי שטיחים שאינו מקצועי עלול לפגוע באיכות השטיחים. לכן לפני ניקוי שטיחים יש לבדוק מהו אופן אריגת השטיח, האם מדובר באריגה ידנית או מתועשת.

 

בעת הזמנת ניקוי שטיחים נציג מטעמנו יבוא לאבחן סוג השטיחים בבית, ולפיו יקבע סוג הניקוי המתאים לשטיחים. לאחר ביקור הנציג יגיע צוות מקצועי לשם ניקוי שטיחים בביתכם.

 

חברת פלד אביבים משתמשת בחומריים בעלי תו תקן שומר צבע. בעת ניקוי שטיחים אנו נדאג להסיר את הכתמים העקשניים ביותר. אנו בחברת פלד אביבים מעניקים שירותי ניקוי שטיחים מקיר לקיר, שטיחים אומנותיים, שטיחים פרסיים, שטיחים במשרד.

 

ניקוי שטיחים – מכשור וציוד

אנו דואגים להצטייד במכונות ניקוי שטיחים החדישות ביותר ובחומרי הניקוי האיכותיים ביותר , לעמוד תמיד בחזית הטכנולוגיה. הציוד שברשותנו מותאם לסוגי השטיחים השונים. ניקוי שטיחים כולל קרצוף השטיחים בחומרים איכותיים ולאחריו ניקוי באמצעות יניקה והזרקה, כך שניקוי השטיחים אינו פוגע בסיסי השטיח.

 

אנו מספקים שרות לעסקים וללקוחות פרטיים. תוכלו להזמין ניקוי שטיחים אצלכם בבית או אצלנו, אנו נדע להתמודד עם כל סוג של לכלוך ולהתאים את הניקיון לפי סוג השטיח. אנו מתמחים גם בניקוי ריפודים וניקוי מזרונים לפי הצורך.

לפרטים נוספים התקשרו אלינו, נשמח להעמיד לרשותכם את שירותי הניקיון המובילים שלנו.

תוכלו לקרוא על עוד על ניקוי שטיחים במאמר טיפים לניקוי השטיח