ניקיון לאחר שיפוץ

אם החלטתם לשפץ את דירתכם כדי ליצור סביבה חדשה ומרעננת לבית שלכם, אתם ודאי יודעים שזה כייף גדול, וגם כרוך בהתעסקות רבה, בהרבה עבודה ובהשקעה כספית. 

כל מי ששיפץ יודע שבתום השיפוץ נשאר בדירה לכלוך רב. יש לכלוך שניתן לטפל בו בקלות יחסית – עם הרבה מאמץ אבל בקלות. אבל יש לכלוך שלא ניתן להסיר בקלות. זהו לכלוך קשה שלרוב נדבק אל האריחים ואל המרצפות ונדרש מאמץ משמעותי, זמן וסבלנות כדי להיפטר ממנו, זהו לכלוך שמקורו בשאריות של שפכטל, רובה, צבע, דבק, סיליקון ועוד, שהתקשו וממש קשה להסיר אותן

אז איך בכל זאת נפטרים מהלכלוך הקשה שנשאר בדירה אחרי בנייה או שיפוץ? 

בואו ננסה לעשות קצת סדר בבלאגן ונבדוק איך הכי כדאי לנקות אחרי שיפוץ כדי שהשיפוץ גם לא ייפגע חלילה מחומרים שונים. 

כאשר אתם מנקים את הבית לאחר השיפוץ חשוב לבדוק היטב באילו חומרים אתם משתמשים לניקוי, אילו חומרים משמשים לאילו מטרות ולאילו סוגי משטחים ועוד. אם לאחר השיפוץ יש לכם בבית משטחים שלא היו קודם כמו פרקט או גרנית פורצלן, כדאי להתייעץ באילו חומרים לנקות אותם וכיצד. חשוב לבחור בחומרים מאיכות טובה שלא חלילה ישאירו סימנים על המשטחים שרק שיפצתם ובניתם.

 

חברות ניקיון 

ייתכן שאתם מעדיפים לפנות לאנשי מקצוע. חברת ניקיון מנוסה תחסוך מכם כאבי ראש ותקלות. 

ניקיון הבית לאחר שיפוץ הוא לא ניקיון רגיל – מדובר בניקיון קשה ואינטנסיבי. אם לא בתקציב השיפוץ לא הקצבתם סכום כסף עבור ניקיון שלאחר השיפוץ, אתם יכולים לנקות לבד – זה יהיה מאתגר, אך אפשרי. אפשר לגייס את כל בני המשפחה, וגם מהמשפחה המורחבת, קרובי משפחה וחברים.

 

ניקיון הבית לאחר שיפוץ הוא ניקיון שדורש מאמץ מעבר לרגיל בשל כל החומרים שנשארים בזירת השיפוץ – חומרי בניה, סיליקון, דבקים ועוד. קשה לגרד ולהסיר אותם. 

אם בחרתם לפנות לחברה מקצועית, הדבר יכול להקל עליכם מאוד. לרוב יגיעו מספר מנקים, שהם כבר מנוסים בניקיון לאחר שיפוצים, ואתם תוכלו להיכנס לדירה המשופצת שלכם ולהינות ממנה אחרי כל הזמן, הכסף והמאמצים שהשקעתם כדי להגיע לרגע הזה.