ניקיון לפסח

ניקיון לקראת פסח

ניקיון לפסח תופס את רובנו לא מוכנים. הרעיון של ניקיון יסודי של הבית, שלצד זה אנו חייבים להמשיך לעבוד בעבודה שלנו, לטפל בילדים שלמעשה נמצאים בחופש ויחד עם כל זה לשלב את הכנת החג, חלקנו בקניית מתנות וחלקנו בהכנת ארוחת ליל הסדר. אכן הרבה עבודה.

 

ניקיון פסח הוא הזדמנות לעשות את כל מה שדחינו במהלך השנה, ניקוי יסודי לשטיח, ניקוי הריפודים בבית, צביעת הבית או שיפוץ כללי של הבית. כל אחד מאיתנו מייחס לניקיון משמעות אחרת. הזמנת חברת ניקיון מאפשרת לכם להקל עליכם בעת ניקוי הבית. חברת ניקיון המעניקה מגוון של שירותי ניקיון כוללת, ניקוי שטיחים (ניקוי שטיחים), הדברה, ניקיון לאחר שיפוץ, פוליש לרצפות, אספקה של עוזרת בית ועוד.

 

הכנה ותכנון מראש של ניקיונות הבית יבטיחו כי תספיקו להגיע לחג עם בית נקי. תכננו את ניקיון הבית לקראת החג, החליטו אם מדובר בשיפוץ או צביעת הבית או רק ניקיון. במידה והנכם מעוניינים לצבוע את הבית תוכלו לתאם עם חברת ניקיון לאחר השיפוץ. חברת ניקיון מקצועית, תנקה את הרצפות, החלונות ותחזיר את הבית לקדמותו. הזמנת חברת ניקיון לשם ניקיון הבית לאחר השיפוץ תחסוך לכם זמן רב בעת ניקוי הבית. כמו כן תוכלו לשלב עם ניקוי הבית, ניקוי שטיחים או פוליש לרצפות.

 

תכנון ניקיון הבית מטרתו להכין לוח זמנים מסודר, עברו בכל חדר ורשמו מה יש לעשות, מיון בגדים, ניקוי וסידור ארונות, ניקוי חלונות ותריסים וכדומה. סדרו את התכנון כך שאת החדרים הפנימיים תעשו בתחילה ולאחריו תגיעו למרכז הבית, הסלון, פינת האוכל והמטבח. חשוב להשאיר למטבח יותר מיום אחד ניקיון. כמו כן פינות נשכחות בבית כגון ספריות או מזנונים ניתן לעשות בתחילת הניקיון ולתלות פתק לדיירי הבית שמקום זה נקי מחמץ. חשוב לתכנן כל יום כך שתוכלו לסיימו בזמן ולהמשיך בתוכנית. בתכנון תוכלו להחליט באילו ימים אתם זקוקים לעזרה של חברת ניקיון לשם ניקוי שטיחים או חלונות, פוליש לרצפות או עוזרת בית.

 

בעת ניקוי הבית אמצו כל אחד לניקיון, גם את הילדים, רשמו להם משימות קלות כגון מיון המשחקים או סידורם. כמו כן ניתן להיעזר בעוזרת בית, אין צורך לגייס אותה בכל הימים, אך ניתן להזמינה למשימות מוגדרות כגון ניקוי חלונות או קרצוף האמבטיות בבית או שטיפת החדרים והזזת המיטות לאחר שכל החדר סודר ומוין.

 

לאחר התכנון כבר ניתן להפשיל שרוולים ולנקות, התחילו בחדר חדר והימנעו מלקפוץ מסידור אחד לשני, מחדר אחד לשני. חפצים בגדים, משחקים שאין בהם שימוש אפשר לתרום או לזרוק.

 

בעיה ידועה היא השגת עוזרת בית לקראת הפסח, המרדף אחר עוזרת בית הופך להיות קשה ומסובך. חברת ניקיון מקצועית תוכל לספק לכם עוזרת בית בהתאם לצרכים שלכם, בימים המתאימים לכם ובשעות המתאימות לכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.