ניקיון מרצפות לאחר שיפוץ

ניקיון מרצפות

ניקיון מרצפות בצורה הטובה ביותר ובחומרים המתאימים ביותר!

ניקיון מרצפות היא פעולה בסיסית המתבצעת בכל בית מגורים פרטי, משרד, בית עסק, חנות או מסעדה. ניקוי רצפות נהוג לבצע כחלק מניקיון שוטף של הבית. המסייעים שמירה על הניקיון והאיכות של המרצפות. ניקיון מרצפות לאחר שיפוץ הדירה או לקראת כניסה לדירה חדשה.

משימה שניתן לייעל ולקצר משמעותית וליהנות מתוצאות מבריקות לאורך זמן, וזאת בתנאי שמשתמשים רק בחומרי ניקוי לבית ולמשרד שהינם איכותיים, ובתנאי שהם מתאימים לסוג המרצפות.  כתמים ולכלוך קשה, חשוב להשתמש בחומרי ניקיון מתאימים וזאת על מנת לא לפגום בסוג הרצפות. כדאי קודם לנסות את הניקיון בחלק קטן של המרצפת שאינו בולט ורק אז לנקות עם החומר את כל הרצפה. כך לדוגמה, ניתן למצוא חומרי ניקיון הייעודים להברקת רצפות משיש ואבן טבעית, או למצוא חומרי ניקיון למרצפות להסרה של כתמי שמן או לכלכוך קשה במיוחד, חומר ניקוי רצפה משאריות בנייה משאריות בטון ורובה.

 

 

חומרי ניקיון מרצפות איכותיים ומומלצים

כיום ניתן למצאו סוגים שונים של חומרי ניקיון לרצפה, חלקם בעלי ניחוח, חלק מנקה ומבריק יומיומי המתאים לגרניט פורצלן, מנקה רצפות לאריחים ועוד. חומרי ניקוי לרצפות והברקה, שהוא מרוכז ואיכותי בעלי ניחוח מרענן.

לצד חומרי הניקיון היומיומיים, ניתן למצוא מוצרים חזקים שמתאימים במקרה של לכלוך קשה או לניקיון לאחר שיפוץ דירה. מנקה רצפה מקצועי ועוצמתי המיועד להסרה קלה ומהירה של כתמים חזקים ופוליש, חשוב לבדוק שהוא מתאים לסוג המרצפות שיש בדירה על מנת לא לפגום בהם. לרוב לאחר הניקיון יעשה פוליש במרצפות להשלמת הניקיון ולמראה מבריק.

ניתן למצוא חומרים המונעים ספיגה לאריחים, חומרים אלו יוצרים סוג של  איטום  על האריחים, שאוטמים את הרצפה ומעניקים למרצפות הגנה מקסימלית מלכלוך והצטברות של כתמי שונים.

 

בניקיון לא מתפשרים

שימוש במגוון חומרי ניקיון יעילים ואיכותיים שיבטיחו לכם לא רק ניקיון אלא שמירה על האריחים. שימוש בחומרים חזקים יכולים לאורך זמן לפגם במרצפות. בעזרת חומרים איכותיים תהליך הניקוי יהיה מהיר, יסודי וקל. בים אם אתם מנקים את הרצפות פעם בשבוע או כל יום אתם תיהנו ממרצפות מבריקות ותשמרו על עמידות המרצפות למשך שנים רבות.

תוכלו להזמין חומרי ניקיון איכותיים דרך גרופון ולחסוך לכם כסף רב. קניה מרוכזת של חומרים איכותיים כך שלא תצטרכו לבזבז זמן יקר ואנרגיה.. באתר תוכלו למצוא מגוון מוצרי ניקיון ואביזרי ניקיון שיהפכו את הניקיון בבית לקל ומהיר.

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר, רכשו כעת את חומרי ניקוי

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.