ניקיון משרדים

חברה המספקת שירותי ניקיון משרדים.  בין שירותי החברה ניקיון מוסדות, נקיון משרדים, שמירה, ניקוי שטיחים, ניקוי חלונות בגובה, פוליש ועוד. שירות מקצועי אדיב ואמין.

ניקיון משרדים 

ניקיון משרדים חשוב וחיוני לסביבת עבודה פורייה ויעילה. אנו עובדים במשרד, אוכלים ליד המחשב, הפחים מתמלאים מדי יום. חשיבות של משרד נקי ומסודר היוצר סביבת עובדה נוחה ונעימה לעובדים, לקוחות המגיעים למשרד או לעסק מתרשמים גם מהסדר והניקיון במשרד, מצריך לנקות את המשרד מדי יום, ניקיון פינת הקפה או המטבח, הפחים, השטחים הציבוריים במשרד, שאיבת השטיחים או שטיפת הרצפה והשירותים.

ניקיון משרדים מחייבים ניקיון על בסיס יומי, במקומות עבודה בהם יש עובדים רבים, פינת הקפה הפעילה דורשת תחזוקה בכל שעות היום, כך גם השירותים וחדרי העבודה השונים.

לרוב אין אנו מייחסים חשיבות רבה או מחשבה לכך, ניקיון משרדים נחשב כעבודה הנעשית על ידי חברות חוץ המעניקות שירותי ניקיון ודואגות לניקיון המשרד או העסק. היתרון של חברת ניקיון חיצונית מתאפיין בעובדים מקצועיים, מתן פתרונות, גמישות בשעות העובדה, ציוד ניקיון מקצועי וחומרי ניקוי איכותיים. ניקיון משרדים כולל הן ניקיון חלונות ובהתאם לדרישות של המשרד או העסק. חברות ניקיון מספקות את השירות על בסיס יום- יומי או בהתאם לדרישות המשרד.

 

ניקיון משרדים 

משרד המעסיק חברת ניקיון טובה ייהנה מניקיון של המשרד ומאווירה נעימה. אנו נדאג לניקיון המשרד, לצוות העובדים ולחומרי הניקיון האיכותיים ביותר. אנו נדאג ל:

 

* שטיפת הרצפות

* שאיבת שטחים וריפודים

* ניקיון המטבח ופינות הקפה, שטיפת כלים ומילוי כוסות פלסטיק במעמדים

* ניקיון אבק במשרד

* החלפת הפחים וניקיונם

* ניקיון חדרי השירותים

* ניקיון חלונות

* הדברה

* ניקיון יסודי אחת לרבעון

* ניקיון צלונים

* כל משימה אחרת שתבקשו בהתאם לצרכי המשרד.

 

אתם תקבעו את הזמן הנוח לכם לניקוי המשרד ותכיפות הניקיון – כל יום, אחת לשבוע או כל מועד אחר ובאיזו שעה.

 

משרדי בניינים רבים זקוקים לתחזוקה שוטפת של הבניין, ניקיון המשרדים, השטחים הציבוריים, ניקיון חלונות ועוד. פלד אביבים יספק את שירותי הניקיון בהתאם לדרישות הלקוחות, אנו נותנים שירות ניקיון למשרדים, מפעלים, מוסדות ציבוריים, מרכזי קניות ועוד.